در رابطه با واجب ترین و حیاتی ترین بخش هر ساختمان و منزل صحبت میکنیم 🙂 بله سرویس بهداشتی

به این دلیل که سرویس بهداشتی بخشی از ساختمان است که بیشترین آب ریز و مصرف را دارد و همینطور در آپارتمان های شهری بیشترین خرابی را .

موضوع از جایی مطرح میشود که در آپارتمان ها معمولا بر اساس سن ساختمان و متریال و مصالح ساخمانی به کار رفته میزان خرابی تعیین کننده است ، در بعضی ساختمان ها کمی زود تر نیاز به تعمیرات و سرویس است در بعضی ساختمان ها دیرتر….

تعمیر سرویس بهداشتی
روی سر همسایه 😐

نقشه آپارتمان ها در اکثر اوقات به یک شکل طراحی و اجرا شده و در بعضی موارد ممکن است تغیرات کوچکی وجود داشته باشد در حد متراژ اتاق و آشپزخانه و…
این موضوع در رابطه با سرویس های بهداشتی صدق نمی کند یعنی سرویس بهداشتی و حمام را در یک لوکیشن خاص در تمامی طبقات اجرا و پیاده سازی میکنند که این موضوع باعث مشکلاتی به مرور زمان میشود .

مشکلاتی از قبیل چکه آب فاضلاب ، نم و نشتی آب و….که بیشترین مشکل برای همسایه طبقه پایینی است :/ بله درست متوجه شدید طبقه پایینی

ممکنه آپارتمان نشین نباشید اگر هم باشید که امیدواریم تجربه نکرده باشید ولی این موضوع را بهتر درک میکنید…..
این موضوع را مرور کنید که چه حس بدی دارد و چقدر عذاب آور است؟؟

راه حل چیست ؟


اگر سرویس بهداشتی و حمام شما نباز به تعمیرات دارد ، تعمیرات آن در بعضی موارد بدون تخریب و بنایی قابل حل است و طبعا هزینه پایین تری هم دارد که در اوضاع و شرایط فعلی قابل توجه است .

در بعضی شرایط که کار از کار گذشته و موضوع حاد شده است نیاز به تعمیرات جدی تری داریم و باید سرویس بهداشتی و حمام به صورت کلی یا جزئی تخریب شود تا مشکل حل شود.

پیشنهاد میکنیم برای تعمیر سرویس بهداشتی و حمام ، رفع نم ، برآورد هزینه و مسائلی از این دست از خدمات ساختمانی مقیمی راهنمایی و مشاوره بگیرید و پس از توافق میتوانید جهت اجرای تعمیرات روی این مجموعه حساب کنید.خدمات ساختمانی مقیمی با 20 سال سابقه در صنعت ساختمان همراه شماست تا آرامش بیشتری در منزلتان داشته باشید .صفر تا صد تعمیرات سرویس بهداشتی و حمام ، رفع نم و … را به خدمات ساختمانی مقیمی بسپارید.

برای دریافت مشاوره و خدمات لطفا فرم زیر را تکمیل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

شش + دوازده =

Call Now Button