درباره و تماس با ما

به نام خدا

درباره ما

قریب به سی سال است در صنعت ساختمان و ساختمان سازی مشغول هستیم و در این مدت فعالیت تجربه های زیادی کسب کرده ایم و در این مسیر طولانی گاهی در پروژه های بزرگ فعالیت داشته ایم و گاهی هم در تعمیرات و بازسازی ها جزئی مشغول به کار بوده ایم .

امروز هم با گسترش فضای مجازی برآن شدیم خدمات خود را از این طریق نیز به مشتریان و کار فرمایان عزیز معرفی نماییم و در این راستا خدمت گذار شما باشیم.

به طور خلاصه فعالیت هایی که انجام می دهیم به شرح زیر است:

خدمات ساختمانی

  • بنایی
  • کاشی و سرامیک 
  • گچ کاری و نقاشی
  • سیمانکاری و موزاییک
  • تعمیرات داخلی و بازسازی
  • خدمات فنی:برقکاری و لوله کشی و جوشکاری و…
  • حمل بار و نخاله

نحوه ارائه خدمات

تمامی این خدمات را هم بصورت پیمانکاری انجام می دهیم هم بصورت متراژی البته لازم به ذکر است که چون خودمان اکثر کارهای ذکر شده را انجام میدهیم از لحاظ قیمت به نسبت کمتر از پیمانکارانی که کار را واگذار میکنند انجام میدهیم و این مورد به نوعی نقطه قوت و تمایز ما است.

معمولا فعالیت پیمانکاران به این صورت است که قرار داد را با کارفرما بسته و پیمانکار نیز کار را به بنا و یا خدمات دهنده لازم واگذار میکند و این موضوع در کارهای کوچک از لحاظ اقتصادی بصرفه نیست.

بسته به نیاز کاری شما پیشنهاد های  مناسب داده میشود و شما می توانید با دید بهتری نسبت به کار خود تصمیم بگیرید و انتخاب داشته باشید.

برای خرید مصالح مورد نیاز هم نگران نباشید در این چندین سال کاری به اندازه ای خرید داشته ایم که بتوانیم شما را راهنمایی کنیم.

همچنین شناخت انبار های مصالح ساختمانی و فروشگاه های معتبر هم بخشی از کاری است که می توانیم برای شما انجام دهیم و کار را برای شما راحت تر کنیم.

در رابطه با خدمات اجرایی هم سعی میکنیم براساس توانایی و تجربه خودمان تمام کارهای لازم را انجام دهیم و در مواردی هم که توانایی لازم را نداریم با هماهنگی های لازم با کارفرما از همکاران خودمان در کار استفاده میکنیم.

از بابت انجام کار تمیز و دقیق هم تضمین به مشتری خواهیم داد و جلب رضایت شما هدف و خواسته ما می باشد.

“منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.”

از طریق فرم زیر می توانید مکاتبات خود را مبنی بر سفارش انجام دهید.

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
اطلاعات تماس
تهران ، باغستان ، خادم آباد
73 79 528 -0912
22 15 23 65 -021
Call Now Button