خدمات اصلی ما :

 1. بازسازی و تعمیرات داخلی (کلی و جزئی)
 2. بنایی و سفت کاری (سقف زنی ، دیوار چینی ، موزاییک و کاشی کاری ، سیمان کاری و…)
 3. سنگ کاری (کف و بدنه)
 4. خدمات فنی و جانبی (لوله کشی ، برق کاری ،جوشکاری و…)
 5. پی ریزی و فنداسیون
 6. اجرای نقشه
 7. تخریب و حمل و نقل 

تلاش می کنیم برای …

خدمات با کیفیت

خدمات باکیفیت

خدمات مورد اعتماد

مورد اعتماد بودن

قیمت مناسب خدمات

قیمت مناسب

انجام خدمات سریع

خدمات سریع

نیاز به مشاوره یا خدمات دارید؟

برای دریافت خدمات میتوانید فرم زیر را پر کنید یا با شماره تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید.

ویژگی های قابل ارائه :

 1. دسترسی به مصالح ساختمانی(شناخت انبار ها و نمایندگی های مصالح ساختمانی)
 2. انجام خدمات با حداقل برون سپاری
 3. مشاوره قبل از شروع به کار
 4. خدمات تضمین شده
 5. قیمت مناسب
 6. حمل و نقل
ویژگی های قابل ارائه خدمات ساختمانی مقیمی

متخصص در تعمیرات و بازسازی:

تخریب و حمل و نقل از بخش های جدایی ناپذیر در خدمات ساختمانی است که با شرایط امروز در شهر های بزرگ خود برای مشتریان معضلی است برای جلوگیری از انجام تعمیرات و بازسازی که این مورد را در کنار خدمات خود برای شما فراهم کرده ایم.

تضمین خدمات:

ارائه خدمات به بهترین شکل ممکن از جانب ما و جلب رضایت مشتری مهمترین خواسته ما می باشد و این موضوع را تضمین میکینم.

 

تضمین کیفیت

نیاز به مشاوره یا خدمات دارید؟

برای دریافت خدمات میتوانید فرم زیر را پر کنید یا با شماره تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید.

شناخت و بررسی خدمات ساختمانی

اصطلاح خدمات ساختمانی طیف گسترده ای از وظایف و مسئولیت‌ها را در طول فرآیند ساخت و ساز پوشش می‌دهد. از طراحی تا تکمیل، خدمات و پارامترهای زیادی وجود دارد که باید به آنها توجه شود.

انواع خدمات ساختمانی

در تلاش برای ارائه وضوح بیشتر به خوانندگان خود در مورد انواع خدمات ساختمانی، در زیر مهمترین آنها را ارائه می‌دهیم. همانطور که می‌بینید، ما لیست خدمات ساختمانی خود را به ۷ بخش مجزا تقسیم کرده ایم:

 1.  اجرای نقشه
 2.  بازسازی و تعمیرات داخلی
 3. خدمات فنی و جانبی حین پروژه
 4. بنایی و سفت کاری
 5. سنگ کاری
 6. تخریب و حمل و نقل
 7. پی ریزی و فنداسیون

اگر علاقه مند یا نیازمند آن هستید تا از خدمات ساختمانی استفاده کنید می‌توانید به وب سایت ما مراجعه کنید، البته باید به نکاتی در این مورد توجه کنید. برای شروع این کار، ابتدا بهتر است به چندین سوال پاسخ دهید. به عنوان مثال:

 • اولین قدمی‌که باید برای استفاده از خدمات مختلف ساختمانی بردارم چیست؟
 • چه نوع مجوزهای ساختمانی برای استفاده از خدمات مختلف ساختمانی لازم خواهد بود؟
 • آیا سرمایه گذاری در یک پروژه جدید ساخت و ساز، بازسازی یا تخریب بهتر است؟
 • هزینه کل پروژه چقدر می‌تواند باشد؟
 • پروژه چقدر طول خواهد کشید؟
 • چه نوع چالش‌هایی ممکن است در طول فرایند ساخت ظاهر شوند؟
 • و …
  انواع مختلف خدمات ساختمانی در تعیین کیفیت یک پروژه ساختمانی بسیار مهم است. این خدمات ممکن است در مرحله پیش از ساخت، در طول ساخت و یا بعد از ساخت مورد نیاز باشد. چه در پروژه‌های ساختمانی بزرگ و چه در پروژه‌های ساختمانی کوچک، تکمیل ایمن و موفقیت آمیز پروژه‌های ساختمانی مستلزم نظرات پرسنل با تجربه و متخصص است.
  برای ارائه موثر خدمات ساختمانی، شرکت‌ها به کمک تیم حرفه ای خود و با انجام فعالیت‌های مربوط به ساخت و ساز مانند بازسازی، تخریب و حمل و نقل، اجرای نقشه، پی ریزی و فونداسیون و سایر خدمات با کیفیت همیشه با در کنار شما هستند و در این زمینه به شما کمک می‌کنند.
  هر پروژه الزامات منحصر به فردی دارد و باید یک برنامه زمان بندی مناسب داشته باشد تا حد ممکن خطرات را کم کرده و ایمنی را برای پرسنل به حداقل برساند و هزینه‌ها را متناسب با بودجه سرمایه گذار تنظیم کند. البته تخصص فنی در پشتیبانی از خدمات ساختمانی یک امر کلیدی است…

اگر نیازمند خدمات مختلف ساختمانی هستید، در مکان مناسبی حضور دارید. ما به ‌عنوان معتبرترین ارائه دهنده خدمات ساختمانی می‌توانیم به تکمیل ایمن و موفقیت‌آمیز پروژه ساختمانی شما کمک کنیم.

مجموعه ما با تجربه بالایی که در این زمینه دارد و با پشتیبانی از تیم فنی حرفه ای و آموزش دیده می‌تواند تمامی‌نیازهای شما در زمینه خدمات ساخت و ساز را با کمترین تعرفه ممکن در بازار برآورد کند، برای آشنایی بیشتر با خدمات این مجموعه توصیه می‌کنم مطالب زیر را بخوانید.

همانطوری که می‌دانید خدمات ساختمانی ممکن است از کارهای الکتریکی، کارهای مکانیکی، کارهای سازه ای، تامین مواد و تجهیزات، بازرسی، برنامه ریزی، طراحی، تدارکات و موارد مشابه باشد. درک بسیاری از فرآیندهای دخیل در این کار می‌تواند به شما کمک فراوانی کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات مختلف ساختمانی به خواندن ادامه دهید.

۱. خدمات فنی و جانبی حین پروژه (لوله کشی، ‌برقکاری، جوشکاری و…)

انجام خدمات فنی و جانبی حین پروژه یکی از کارهای جدایی ناپذیر از خدمات ساختمانی است که باعث می‌شود تا حد ممکن کیفیت زندگی در ساختمان‌های بالا برود، خدمات فنی و جانبی می‌تواند قلمرو وسیعی را پوشش دهد برای نمونه می‌تواند به لوله کشی، ‌برقکاری ، جوشکاری و… اشاره کرد که برای انجام هر کدام از آنها به تخصص، دانش، مهارت و آگاهی نیاز است.

 

خدمات فنی و جانبی حین پروژه

البته با کمک ما و با ارائه خدمات حرفه ای در این زمینه نباید نگران باشید، شما می‌توانید با تضمین کیفیت خدمات فنی و جانبی را از ما دریافت کنید. البته بیایید کمی‌بیشتر با موضوع خدمات فنی و جانبی که حین انجام پروژه ارائه می‌شود آشنا شویم:

– ‌برقکاری ساختمان
برخلاف دانش رایج، خدمات ساختمانی صرفاً شامل ساخت یک پروژه و ترکیب قطعات یا اجزای مختلف ساختمان نمی‌شود. در عوض، آنها همچنین شامل تامین و نصب تجهیزات الکتریکی نیز می‌شوند.

هر پروژه ساختمانی باید با یک جریان ثابت از تامین برق ارائه شود. این همان چیزی است که تجهیزات، ماشین آلات و سایر مواد الکتریکی مختلف در ساختمان را قادر می‌سازد تا انرژی ساختمان را بدون تجربه هیچ گونه خرابی تامین کنند.

با در نظر گرفتن این موضوع، یکی از خدمات ساختمانی در این لیست نه تنها شامل ارائه، بلکه سازماندهی کارهای برقی مربوط به آن ساختمان است. تیم حرفه ای و با تجربه ما ممکن است خدمات مختلفی در زمینه ‌برقکاری به شما ارائه دهد از نصب کلیدهای مدار گرفته تا سیستم‌های روشنایی، سیستم‌های قدرت، نصب ژنراتور یا حتی تابلو برق و غیره…

 خدمات ساختمانی

– کارهای مکانیکی
کارهای مکانیکی نیز در فهرست خدمات ساختمانی، گنجانده شده است. اینها فعالیت‌هایی هستند که معمولاً در برنامه‌ریزی سیستم‌های لوله‌کشی، کار زهکشی، جوشکاری، عایق‌سازی و انواع دیگر طبقه‌بندی‌های مکانیکی دخیل هستند.

باید فهمید که کارهای مکانیکی در کنار سایر خدمات اعم از برقی یا سازه ای انجام می‌شود. این کار برای بهینه سازی پروژه و تضمین قابلیت ساخت و ایمنی آن برای استفاده در آینده انجام می‌شود. شما می‌توانید با کمک تیم حرفه ای ما تمامی‌کارهای مربوط به کارهای مکانیکی ساختمان را مطابق با استاندارد‌های روز دنیا انجام دهید.

نیاز به مشاوره یا خدمات دارید؟

برای دریافت خدمات میتوانید فرم زیر را پر کنید یا با شماره تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید.

۲. اجرای نقشه

نوع دیگری از خدمات ساختمانی ما شامل کارهای ساختمانی یا عمرانی است که بیشتر به اجرای نقشه مربوط می‌شود. اینها خدماتی هستند که کارشناسان و افراد فنی ما آنها را بر عهده دارند، فکر کنید اجرای فونداسیون، آکس بندی ساختمان، ستون گذاری، اجرای راه پله، اجرای سقف و ترازیابی آن و غیره.

هر نوع سازه ساختمانی برای شروع نیاز به اجزای اساسی مانند کف، دیوارها، فونداسیون، چارچوب، چیدمان، ازاره و … دارد، با این حال، اینها ممکن است بسته به طرح متفاوت باشند. البته نباید نگران این موضوع باشید، زیرا تیم متخصص و کاربلد ما می‌تواند در اجرای نقشه به ما کمک کند.

یکی از خدمات ساختمانی این مجموعه اجرای نقشه ساختمان‌های اسکلت بتنی و اسکلت فلزی است. اجرای نقشه نیاز به دانش و مهارت دارد تا به درستی طبق نقشه‌های فنی بتوان ساختمان را به شکل واقعی بر روی زمین پیاده سازی کرد.

۳. پی ریزی و فنداسیون

پی ریزی و فنداسیون نوع دیگری از خدمات ساختمانی است که باید به دقت و مطابق با نقشه‌های فنی انجام شود. فونداسیون‌ها معمولا پشتیبان مناسب برای سازه‌های ساختمانی هستند و بار آنها را به لایه‌هایی از خاک یا سنگ که دارای ظرفیت باربری کافی و ویژگی هستند، منتقل می‌کنند.

پی ریزی و فونداسیون ساختمان یکی از حیاتی ترین عناصر هر پروژه است، با این که بعد از ساخته شدن ساختمان قابل مشاهده نیست، اما اجرای دقیق آن نیاز به تخصص دارد.

اگر می‌خواهید برای انجام پی ریزی و فنداسیون ساختمان خود یک نتیجه موفقیت آمیز داشته باشید، از یک تیم با تجربه و متخصص کمک بگیرید تا هر فعالیتی که در پروژه شما انجام می‌شود به درستی اجرا شده و طبق برنامه پیش برود. قابل درک است که تیم اجرایی شما لزوماً باید دانش عمیقی در مورد پی ریزی و فنداسیون داشته باشد.
متخصصان مجرب و واجد شرایط ما از نظر استراتژیک در بهترین حالت خود قرار دارند و آماده همکاری مستقیم با شما، چه به عنوان یک تیم یا به عنوان متخصصان فردی با تمرکز بر وظایف خاص هستند.

پی ریزی و فنداسیون

۴. بازسازی و تعمیرات داخلی (کلی و جزئی)

از دیگر خدمات ساختمانی مهم می‌توان به بازسازی و تعمیرات داخلی ساختمان اشاره کرد. تعمیرات داخلی ساختمان بهترین و مناسب ترین ایده برای افرادی است که توان مالی مناسب برای ساخت خانه جدید را ندارند و یا نمای داخلی ساختمان برای اعضای خانه کمی‌ کسل کننده شده و دوست دارند سبک خانه خود را تغییر دهند.

به هر حال شرکت‌های خوبی در این زمینه وجود دارند که می‌توانید از خدمات حرفه ای آنها استفاده کنید تا بهترین طرح را در ساختمان خود اجرا کنید. مجموعه ما یکی از مناسب ترین گزینه‌ها برای بازسازی و تعمیرات داخلی چه به صورت کلی و چه به صورت جزئی است.

فرآیند بازسازی و تعمیرات ما با برنامه ریزی یک مشاوره در محل شروع می‌شود که طی آن یک مشاور طراحی با شما همکاری می‌کند تا طرحی برای بازسازی خانه شما ایجاد کند. پس از این جلسه، یک طرح سفارشی متناسب با بودجه شما توسط طراحان کاربلد ما آماده شده و ارائه می‌شود. اگر از طرح ارائه شده و قیمت پیشنهادی خود راضی هستید، متخصصان ما شروع به آماده سازی و بازسازی و تعمیرات داخلی خانه شما می‌کنند.

تیم اجرایی ما تمام جنبه‌های پروژه، از لوله کشی و برق گرفته تا نحوه اتصال فضا‌های داخلی و رنگ آمیزی و حتی چیدمان دکوراسیون شما را در عرض چند روز انجام خواهد داد. برای کاهش هزینه‌های خود و نیز تغییر فضای داخلی خانه خود بهتر است از خدمات ساختمانی این مجموعه استفاده کنید.

برای آشنایی بیشتر با این موضوع می‌توانید بخش تعمیرات و بازسازی ساختمان وب سایت ما را مطالعه کنید.

نیاز به مشاوره یا خدمات دارید؟

برای دریافت خدمات میتوانید فرم زیر را پر کنید یا با شماره تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید.

 

بازسازی و تعمیرات داخلی

۵. بنایی و سفت کاری

بنایی و سفت کاری از آن دسته خدمات ساختمانی است که تقریبا در هر پروژه ای نیاز است، چه قبل از تکمیل پروژه و چه بعد از تکمیل پروژه و در مواقع بازسازی و تعمیرات داخلی. بنایی و سفت کاری موارد زیادی را در ساختمان شامل می‌شود مانند، سقف زنی، دیوار چینی، موزاییک و کاشی کاری، سیمان کاری و…

پیدا کردن شرکت مناسب برای کمک به شما در برنامه بنایی و سفت کاری می‌تواند مشکل باشد. به علاوه، همه پیمانکاران و شرکت‌ها وظایف یا مشاغل یکسانی را انجام نمی‌دهند. برخی در ساخت انواع ساختمان، عملکردها یا مصالح خاص تخصص دارند و برخی دیگر فقط در زمینه بازسازی و تعمیرات داخلی فعالیت می‌کنند.

بیایید با یکی از محبوب ترین و بزرگترین شرکت‌های ساختمانی که در زمینه بنایی و سفت کاری می‌توانید از آن کمک بگیرید شما را آشنا کنیم. شرکتی که در این زمینه تخصص بالایی دارد و تیم متخصص آن می‌تواند در کوتاه ترین زمان کار بنایی و سفت کاری ساختمان شما را با کمترین تعرفه به پایان برساند.

بله مجموعه ما در زمینه ارائه خدمات ساختمانی حرف اول را می‌زند، شما می‌توانید برای انجام بنایی و سفت کاری ساختمان خود به ما اعتماد کنید و اطمینان داشته باشید که با کیفیت مناسب کار بنایی و سفت کاری ساختمان شما انجام می‌شود.

بنایی و سفت کاری

۶. سنگ کاری (کف و بدنه)

سنگ کاری کف و بدنه نیز از دیگر خدمات ساختمانی مهم به شمار می‌رود که توسط شرکت ما با مناسب ترین تعرفه به مشتریان ارائه می‌شود.

سنگ کاری به طور کلی برای شکل دادن به دیوارها، کف و سایر عناصر جامد ساختمان‌ها و سازه‌ها مانند پل‌ها، تونل‌ها و غیره استفاده می‌شود. ممکن است باربر باشد که بخش جدایی ناپذیر سازه را تشکیل می‌دهد، یا غیر باربر.

سنگ کاری به دلیل مزایای فراوانی که دارد، یک تکنیک ساخت و ساز محبوب در سراسر جهان است. با این حال، مانند هر روش ساخت و ساز، محدودیت‌هایی نیز وجود دارد. شما باید برای انجام این کار از خدمات ساختمانی شرکت‌های معتبر استفاده کنید تا از نظر کیفیت کار به درستی انجام شود.

توجه داشته باشید برای انجام سنگ کاری کف و بدنه تیم ما از بهترین مصالح موجود در بازار استفاده می‌کند، در کنار کیفیت، سرعت عمل ما نیز بسیار زیاد است و قابلیت آن را داریم تا در هر شرایطی سنگ کاری کف و بدنه ساختمان شما را انجام دهیم.

سنگ کاری

۷. تخریب و حمل و نقل

تخریب و حمل و نقل بخشی از کارهای ساختمانی است که به تجهیزات مناسب نیاز دارد. این کار خطرات زیادی به همراه دارد، بنابراین به هیچ وجه توصیه نمی‌شود افراد غیر متخصص آن را انجام دهند، برای جلوگیری از خطرات احتمالی و نیز برای انجام صحیح این کار پیشنهاد می‌کنم از خدمات ساختمانی این شرکت استفاده کنید.

شرکت ما می‌تواند در زمینه تخریب و حمل و نقل خدمات استثنایی به شما ارائه دهد، اگر تمایل به استفاده از این خدمات دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

تخریب و حمل و نقل

نکات پایانی

خدمات ساختمانی بخش مهمی‌از فعالیت‌های ما را در بر می‌گیرد، ما سالهای طولانی است که در این حوزه با یک تیم حرفه ای فعالیت می‌کنیم، از ویژگی‌های قابل توجه مجموعه ما می‌توان به قیمت مناسب، خدمات تضمین شده و نیز انجام خدمات مربوط به ساختمان با حداقل برون سپاری اشاره کرد.
البته ما به مصالح ساختمانی درجه یک در بازار دسترسی داریم تا کیفیت کار شما بهتر و قابل ستایش باشد. برای این که مشتریان ما بتوانند از کیفیت خدمات ما مطمئن باشند و از آن اطمینان حاصل کنند، پیشنهاد می‌کنم قبل از شروع کار از مشاوره رایگان ما استفاده کنند.
ما متخصص در تعمیرات و بازسازی ساختمان‌های قدیمی‌و یا ساختمان‌های جدیدی که نیاز به تغییر دارند هستیم و این ویژگی را داریم تا بخش‌های مختلف خانه مانند سرویس بهداشتی و حمام را با کیفیت عالی تعمیر و بازسازی کنیم.

 

نظرات مشتریان

far_fa_comments

خوشحال میشویم نظر، پیشنهاد ، انتقاد ، سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

15 + 13 =

Call Now Button